DESTEK | 0850 800 5 800
Online İşlemler ile 7/24 hızlı ve güvenli bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz. ONLİNE İŞLEMLER

Netspeed Telefonsuz tarifeleri inceleyin Size en uygun ADSL paketi seçin

Öncelikli amacımız sizlere en iyi hizmeti fiyat/performans oranını en yüksek seviyede tutup kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmaktır. Netspeed internet olarak sizden "taahhüt istemiyoruz minimum fiyata maksimum hız taahhüt ediyoruz" Aldığınız hizmetin size uygun olmadığını düşünürseniz sorun yok! anında iptal edin.
NET EKO Pricing table image

58 TLAylık

 • 8 Mbps'ye Kadar Hız
 • 1 Mbps'e Kadar Upload
 • SINIRSIZ

Hemen Başvur

NET AVANTAJ Pricing table image

66 TLAylık

 • 16 Mbps'ye Kadar Hız
 • 1 Mbps'e Kadar Upload
 • SINIRSIZ

Hemen Başvur

Taahhütsüz ADSL tarifelerde geçerli standart özellikler
 • Taahhüt Yok / Sabit Telefon Yok
 • Sürpriz Ödeme ve Fatura Yok
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Aktivasyon Bedeli 75 TL
 • 12 Ay Kalma Sözünüze Aktivasyon Bedeli Yok!
 • 12 Ay Kalma Sözünüze Sabit Fiyat Garantisi
Tarifelerimiz hakkında merak ettikleriniz

Tarifede belirtilen hızı tam olarak alabilir miyim?

Accordion image
Türkiye'de bulunan altyapı her bölgede aynı kalitede ve seviyede hizmet sunmaya elverişli değildir. Bazı bölgelerde yüksek hızları almak mümkün olduğu gibi diğer bölgelerde altyapı sorunlarından kaynaklı olarak hattınız tam kapasite ile hizmet veremeyebilir. Bu tamamen santralden evinize kadar gelen bakır kablonun ne kadar iyi durumda olduğu ve santrale olan uzaklığınız ile ilgilidir. Diğer taraftan apartmanın ve evin içerisindeki tesisatın iyi durumda olmaması ve kablolarda ek olması gibi sorunlar daha düşük hızlarda internet kullanmanıza sebep olabilir. Hızınız tercih ettiğiniz tarifede tanımlı hattınız tarafından desteklenen en iyi değere sabitlenmektedir. ADSL tarifelerde hız sabitleme değerleri 4, 8, 12, 16 Mbps'e kadar şeklindedir. Bir örnek vermek gerekir ise hattınızın 13 Mbps desteklendiği durumlarda hattınızın sabitleneceği hız 12 olacaktır aksi halde 16 tanımlanması durumunda hattınızda stabilite sorunları yaşamaya başlayacaksınız yani hattınızda sık sık kopma ve dalgalanma gibi sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Sabit telefona ihtiyacım var mı?

Accordion image
Tüm netspeed internet paketlerini sabit telefona ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz bunun için sizden ayrı bir ücret talep etmiyoruz telefonsuz interneti size en uygun fiyata sunuyoruz. Hizmet almakta olduğunuz aktif bir sabit hattınız bulunması durumunda aynı hat üzerinden internet hizmeti verilecektir.

Yeni bir modeme ihtiyacım olacak mı?

Accordion image
Halihazırda kullanmakta olduğunuz modem uyumlu ise ayrıca yeni bir modem almanıza gerek yoktur. Modeminiz yoksa bulunduğunuz bölgede alacağınız hizmete uyumlu ADSL/VDSL/FİBER modem satın almanız gerekmektedir.

Alabileceğim hızlar kim tarafından belirleniyor?

Accordion image
Santrale uzak telefon hatları daha yavaş hız desteklemektedir. Yani, telefon hattınızın santrale olan mesafesi ne kadar kısa olursa alabileceğiniz hız da o kadar iyi olur. Size her zaman tercih ettiğiniz tarifede tanımlı, Hattınız tarafından desteklenen en iyi hızı vereceğiz.

Aboneliğimi iptal ettirmek için ne yapmalıyım?

Accordion image
Netspeed Müşteri Hizmetlerini (0850 800 5 800) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini bize göndererek yapabilirsiniz. Dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirileceksiniz. Taahhütlü paketlerde kampanyaya dahil olan abonelerin izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıkması, hatlarını iptal ettirmesi, hatlarını devretmesi, ilk 6 ay içerisinde dondurması, hatlarını başka operatörlere taşımaları durumunda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli 75TL (KDV Dahil) olan aktivasyon ücreti ve varsa sabit fiyat garantisi kapsamında yapılan indirimlerin toplamıdır.

Aktivasyon ücreti alıyor musunuz?

Accordion image
12 Aylık Kalma sözü veren abonelerimizden hiçbir şekilde aktivasyon ücreti almıyoruz. Aktivasyon ücreti adı altında ve buna benzer hiç bir ödeme ile karşılaşmazsınız. Taahhüt vermek istemiyorsanız 75 TL Aktivasyon bedeli ilk faturanıza yansıtılmaktadır.

Aktivasyon Bedeli Nedir?

Accordion image
Netspeed olarak bizden internet hizmeti almak isteyen abonelerimize sözleşme düzenlenmesi ve bağlantının kurulması sürecinde bazı teknik işlemler gerçekleştiriyoruz. Bizden hizmet almaya başlayan abonelerimiz çok kısa bir sürede aldığı hizmeti iptal etmek istediğinde mali olarak bazı kayıplar yaşamaktayız, ancak en az 12 aylık taahhüt vermeniz durumunda mali kayıplarımızın bir kısmını karşılayabiliyoruz. Aktivasyon ücreti, bu işlemler için tarafınızdan talep ettiğimiz ücrettir. Aktivasyon bir süreliğine netspeed tarafından tamamen bedelsiz olarak sağlanmış ancak test sürecinde bu ücretsiz hizmetimiz suistimal edilmiş ve mali kayıplara sebep olmuştur. Sizlere kaliteli ve ekonomik olarak hizmet sunabilmek ve bu hizmetlerin devamlılığı açısından bu ücret belli şartlarda (12 ay kalma sözünüze) tamamen netspeed tarafından karşılanmaktadır.

Ücretsiz aktivasyon kampanyasından kimler faydalanabilir?

Accordion image
​Kampanyadan yeni abone olacak tüm netspeed aboneleri 12 ay kalma sözüne koşulsuz şartsız yararlanabilir.

Sabit fiyat garantisi nedir?

Accordion image
12 aylık kalma sözü verdiğinizde kampanya süresi boyunca aktivasyon bedelinden muaf olduğunuz gibi aynı zamanda sabit fiyat garantisinden faydalanabilirsiniz. Bu süre içerisinde kullanmakta olduğunuz tarife fiyatlarında olası fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz.