Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

e-Devlet ile Dijital Abonelik Onaylama

Netspeed başvurunuzu e-Devlet üzerinden onaylayarak hemen abone olabilirsiniz.
Artık ıslak imzaya gerek olmadan kargo sürecini beklemeden Netspeed'e e-Devlet üzerinden dakikalar içerisinde abone olabilirsiniz. Bunun için önce uygulamamızı indirerek abonelik kolay formunu hızlıca doldurun. Abone olduktan sonra dijital sözleşmenizi imzalamanız gerekiyor. e-Devlet'e İnternet Bankacılığı sekmesinden giriş yaparak dijital sözleşmenizi hemen imzalayabilirsiniz.

Adım Adım Dijital Başvuru Onaylama

e-Devlet üzerinden başvurularınızı onaylamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz

1

e-Devlet'e İnternet Bankacılığı İle Giriş

Uygulama ya da çağrı merkezimiz üzerinden abone olduktan sonra, dijital sözleşmenizi imzalamanız gerekmektedir. Dijital sözleşmenizi imzalamak için e-Devlet'e İnternet Bankacılığı üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.
2

Güvenlik Kodu

Yönlendirileceğiniz sayfada yer alan kutucuğa size verilen güvenlik kodunu yazın ve ardından "Doğrula" butonuna tıklayın. Bu adım, güvenlik aşamasını tamamlamanızı sağlayacaktır.
3

Servis Sağlayıcı Seçimi

Yönlendirileceğiniz sayfada bulunan İşletme/Sağlayıcı Tipi alanında "Haberleşme" seçeneğini tıklayın. Ardından İşletme/Sağlayıcı alanında "Netspeed" seçeneğini seçin ve "Devam Et" butonuna tıklayın.
4

Başvuru Listesi

Yönlendirileceğiniz sayfada, yapmış olduğunuz başvurularınızın listelendiği bir ekran görüntülenecektir. Başvurunuzu kontrol edin ve ilgili başvurunun yanında bulunan "Onayla" butonuna tıklayın. Bu adım, başvurunuzun onaylanmadan önce başvuru detayı sayfasına yönlendirecektir. Başvuru detayı sayfasında gerekli bilgileri kontrol edin ve son onayınızı vermek için ilgili butona tıklayın.
5

Başvuru Onaylama

Bu sayfada yapmış olduğunuz başvuru ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu ve işlem belgesini kontrol edin. Şartları kabul etmek için küçük kutucuğu işaretleyin ve son olarak "Onayla" butonuna tıklayın. Bu adımlar, başvurunuzu tamamlamak ve onaylamak için gereklidir.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Müşteri desteğimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Sunduğumuz hizmetler ile ilgili her türlü soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz.