Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Faturamı nasıl ödeyebilirim?

laptop fatura
Faturalarınızı birçok kanaldan kolaylıkla ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verdiğinizde faturalarınızı gecikmeden ve takip gerekmeden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Online Hızlı Ödeme

Faturanızı Online Fatura Ödeme Sayfamızdan hemen sorgulayabilir, ister kredi kartı ister banka kartınızla ödeyebilirsiniz. Faturanızı hemen ödemek için tıklayın.

Mobil Uygulama

Netspeed'in mobil uygulaması, faturalarınızı kolaylıkla ödeyebileceğiniz online işlem merkezine erişmenizi sağlar. Uygulamayı kullanarak kredi kartınızla güvenli bir şekilde fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. "Fatura ve Ödemeler" sekmesine tıklayarak ilgili faturayı seçebilir ve ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Otomatik ödeme talimatı verebilir, geçmiş dönem faturalarınıza da erişim sağlayabilir, ödeme bilgilerini, fatura kopyasını, fatura durumunu ve ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz.
Mobil Uygulamayı İndir!
App StoreApp Store

Online İşlem Merkezi

Faturanızı Online İşlemler Merkezi'ne girerek, "Fatura ve Ödemeler" seçeneğinde ilgili faturanızı seçerek kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca aynı sayfadan geçmiş dönem faturalarınıza erişebilirsiniz. Listelenen faturaların ödeme bilgisi, fatura sureti, fatura durumu ve fatura detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Online İşlemler'e giriş yapmak için tıklayın.

Otomatik Ödeme

Otomatik Ödeme Talimatı seçeneğinde, faturalarınız için Ödeme Talimatı oluşturabilirsiniz. Güvenli bir ortamda kredi kartı bilgilerinizi paylaşarak, her ay düzenli olarak faturalarınızın ödenmesini sağlayabilirsiniz. Faturalarınız son ödeme tarihi itibariyle kredi kartınızdan onay alındıktan sonra tahsil edilir. Oluşturduğunuz Otomatik Ödeme talimatlarını istediğiniz zaman değiştirebilir veya tamamen iptal edebilirsiniz. Kredi kartı veri ve işlem güvenliğiniz, dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS LEVEL 1 uyumluluğu sertifikalı Mobilexpress altyapısı ile korunur. Tüm Visa, Mastercard ve American Express logolu kredi kartları ve banka kartları (debit card) kaydedilebilir. İnternet kullanımına açık ve yeterli limiti bulunan tüm yurtiçi kredi kartları kullanılabilir. Online İşlemler'e giriş yapmak için tıklayın.
Bankalar ve Diğer Ödeme kanalları
Faturanızı anlaşmalı bankalar ve diğer ödeme kanalları ile ödemek için, Netspeed ile anlaşmalı olan bankaların İnternet Şubeleri, Gişe ve ATM'lerini kullanabilir ya da bu bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Aşağıda anlaşmalı bankalar ve diğer ödeme kanalları için detaylı bir liste bulunmaktadır.

Anlaşmalı bankalar ve ödeme kanalları
laptop fatura
Daha iyi görünüm için ekranı yan çevirin veya tabloyu sola doğru kaydırın.


Ödeme Kanalları Otomatik Ödeme İnternet Bankacılığı ATM Kartlı Ödeme Şube / Gişe Ödeme Kredi/Banka Kartı
TEB
PTT Hesap No : 15071333
Faturamatik Ödeme Noktaları
N Kolay Ödeme Noktaları
Paycell Turkcell Mağazaları
Şok İşlem Şok Marketler

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Müşteri desteğimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Sunduğumuz hizmetler ile ilgili her türlü soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz.