Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Faturamı nasıl ödeyebilirim?

laptop fatura
Faturalarınızı birçok kanaldan kolaylıkla ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verdiğinizde faturalarınızı gecikmeden ve takip gerekmeden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Online Hızlı Ödeme

Faturanızı Online Fatura Ödeme Sayfamızdan hemen sorgulayabilir, ister kredi kartı ister banka kartınızla ödeyebilirsiniz. Faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Online İşlem Merkezi

Faturanızı Online işlemler Merkezi’ne girerek, Fatura ve Ödemeler seçeneği altından ilgili faturanızı seçerek Kredi Kartınız ile güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aynı sayfadan Geçmiş dönem faturalarınıza erişebilirsiniz. Listelenen faturaların ödeme bilgisini, fatura suretini, fatura durumunu ve fatura detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Online İşlemler'e giriş yapmak için tıklayınız.

Otomatik Ödeme

Otomatik Ödeme Talimatı seçeneği altında açılan sayfada faturalarınız için Ödeme Talimatı oluşturabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi güvenli ortamda paylaşarak, her ay düzenli olarak faturalarınızın ödenmesini sağlayabilirsiniz. Faturalarınız son ödeme tarihi itibari ile kredi kartınızdan onay alınması halinde tahsil edilmektedir. Oluşturduğunuz Otomatik Ödeme talimatlarını dilediğiniz zaman değiştirilebilir ya da tamamen iptal edilebilirsiniz. Kredi kartı veri ve işlem güvenliğiniz dünyanın en üst düzey standardı olan PCI DSS LEVEL 1 uyumluluk sertifikasına sahip Mobilexpress altyapısı ile korunmaktadır. Tüm Visa, Mastercard ve American Express logolu kredi kartları ve banka kartları (debit card) kaydedilebilir. İnternet kullanımına açık ve yeterli limiti bulunan tüm yurtiçi kredi kartları kullanılabilir. Online İşlemler'e giriş yapmak için tıklayınız.
Bankalar ve Diğer Ödeme kanalları
Faturanızı anlaşmalı bankalar ve diğer ödeme kanaları ile ödemek için, Netspeed'in anlaşmalı olduğu bankaların İnternet Şubeleri, Gişe ve ATM'lerini kullanabilir veya bu bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Anlaşmalı bankalar ve diğer ödeme kanalları için detaylı liste aşağıdadır.

Anlaşmalı bankalar ve ödeme kanalları
laptop fatura
Daha iyi görünüm için ekranı yan çevirin veya tabloyu sola doğru kaydırın.


Ödeme Kanalları Otomatik Ödeme İnternet Bankacılığı ATM Kartlı Ödeme Şube / Gişe Ödeme Kredi/Banka Kartı
TEB
PTT Hesap No : 15071333
Faturamatik Ödeme Noktaları
N Kolay Ödeme Noktaları
Şok İşlem Şok Marketler

Aradığınız Cevabı Bulamadınız mı?

Müşteri desteğimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Sunduğumuz hizmetler ile ilgili her türlü soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz.