Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Netspeed Hakkında

Hakkımızda

Biz kimiz, ne yapıyoruz ve size ne sunabiliriz? Kalite politikalarımız ve şirketimiz hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Netspeed Hakkında

Netspeed, Türkiye'de faaliyet gösteren internet servis sağlayıcı olup, Bireysel ve Kurumsal müşterilerine ADSL, VDSL ve Fiber internet hizmetleri sunan bir telekomünikasyon şirketidir. 2013 yılında kurulan Netspeed, Türkiye genelinde kendisine ait Trafik Toplama Noktaları ile faaliyet göstermektedir. ADSL, VDSL ve Fiber trafiklerini yerleşik operatör ile aynı santrallerde kurduğu kendi cihazları üzerine devralarak omurgasına aktarmaktadır.

Netspeed taahhütsüz, limitsiz, kotasız internet ve eve kadar kurulum gibi avantajlı hizmet ve kampanyalarının yanı sıra mevcut müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz & Kalite Politikamız

Ev, iş yerleri için ADSL, VDSL ve Fiber dahil olmak üzere hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sunuyoruz. Hem teknik hem de sosyal yollarla mükemmel bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Darboğaz oluşturmamaya yönelik öncelikli bir politikamız var, bu da yoğun zamanlarda hatların yavaşlamasını önlemek için ekstra kapasiteye yatırım yapmak anlamına geliyor. Netspeed, en yoğun saatlerde bile her müşterinin belirtilen hızlarına ulaşabilmesi için yeterli bant genişliği (veya kapasite) sağlar. Diğer sağlayıcılarda sıklıkla görülen yüksek gecikme süresi ve "akşam yavaşlaması" olmaması için ağ ve cihaz kapasitelerimizi otomatik takip sistemlerimizle ayrıca uzmanlarımızla titizlikle kontrol eder ve sürekli olarak yeni yatırımlarla arttırırız.

İstikrarlı bir bağlantı ve müşterilerimize en iyi destek sürecini sunmanın yanı sıra, hızları veya kullanımı asla kısmayız, böylece internet hizmetimizde her zaman alabileceğiniz maksimum değeri elde edersiniz.

Biz müşterilerimizle sadece yazışarak iletişim kurmuyoruz, müşterilerimiz kendilerini rahat buldukları tüm iletişim kanallarından bizlere ulaşabiliyorlar. Müşterilerimiz online işlem merkezi, telefon, e-posta veya sosyal medya kullanarak bizlere ulaşabilir. Daha kısa sürede yanıt alabildiğiniz Hızlı Destek Hattımız 08:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verse de günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz. Çünkü biz sunduğumuz hizmeti ve müşterilerimizi önemsiyoruz.

Teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen dünyada ve Türkiye’de, müşterilerimizin beklentilerine karşılık olarak en üst seviyede kaliteli hizmetler sunarak, ülkemize ve topluma faydalı, bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

netspeed genel müdürlük
netspeed genel müdürlük
netspeed genel müdürlükdaş
netspeed genel müdürlük