Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Netspeed Hakkında

Hakkımızda

Biz kimiz, ne yapıyoruz ve size ne sunabiliriz? Kalite politikalarımız ve şirketimiz hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Netspeed Hakkında

Netspeed, 2013 yılında kurulmuş bir telekomünikasyon şirketidir ve Türkiye genelinde Bireysel ve Kurumsal müşterilerine ADSL, VDSL ve Fiber internet hizmetleri sunmaktadır. Netspeed, Türkiye genelinde kendisine ait Trafik Toplama Noktaları ile faaliyet göstermektedir. ADSL, VDSL ve Fiber trafiklerini yerleşik operatör ile aynı santrallerde kurduğu kendi cihazları üzerine devralarak omurgasına aktarmaktadır.

Netspeed taahhütsüz, limitsiz, kotasız internet ve eve kadar kurulum gibi avantajlı hizmet ve kampanyalarının yanı sıra mevcut müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz & Kalite Politikamız

Ev, iş yerleri için ADSL, VDSL ve Fiber dahil olmak üzere hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sunuyoruz. Hem teknik hem de sosyal yollarla mükemmel bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Darboğaz oluşturmamaya yönelik öncelikli bir politikamız var, bu da yoğun zamanlarda hatların yavaşlamasını önlemek için ekstra kapasiteye yatırım yapmak anlamına geliyor. Netspeed, en yoğun saatlerde bile her müşterinin belirtilen hızlarına ulaşabilmesi için yeterli bant genişliği (veya kapasite) sağlar. Diğer sağlayıcılarda sıklıkla görülen yüksek gecikme süresi ve "akşam yavaşlaması" olmaması için ağ ve cihaz kapasitelerimizi otomatik takip sistemlerimizle ayrıca uzmanlarımızla titizlikle kontrol eder ve sürekli olarak yeni yatırımlarla arttırırız.

Netspeed, kullanımın en yoğun olduğu saatlerde bile fark edilir derecede daha hızlı internet erişimi sağlamak için en popüler sosyal medya platformları, dijital yayın ve internet platformları ile anlaşmalar yaparak kendi pop noktalarında CDN (İçerik Dağıtım Ağı) hizmeti sunmaktadır. CDN, bir web sitesinin içeriğini en yakın coğrafi konumdaki sunuculara dağıtarak erişim sırasında veri aktarım hızını artırmak amacıyla kullanılan bir teknolojidir. Bu sayede, Netspeed aboneleri online içeriklere en yakın konumdan daha yüksek hız ve kalitede internet erişimi sağlayabilmektedir.

İstikrarlı bir bağlantı ve müşterilerimize en iyi destek sürecini sunmanın yanı sıra, hızları veya kullanımı asla kısmayız, böylece internet hizmetimizde her zaman alabileceğiniz maksimum değeri elde edersiniz.

Biz müşterilerimizle sadece yazışarak iletişim kurmuyoruz, müşterilerimiz kendilerini rahat buldukları tüm iletişim kanallarından bizlere ulaşabiliyorlar. Müşterilerimiz online işlem merkezi, telefon, e-posta veya sosyal medya kullanarak bizlere ulaşabilir. Daha kısa sürede yanıt alabildiğiniz Hızlı Destek Hattımız 08:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verse de günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz. Çünkü biz sunduğumuz hizmeti ve müşterilerimizi önemsiyoruz.

Teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen dünyada ve Türkiye’de, müşterilerimizin beklentilerine karşılık olarak en üst seviyede kaliteli hizmetler sunarak, ülkemize ve topluma faydalı, bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

İlk günden beri değerli bir şirket ve marka olmak için çaba gösteriyor ayrıca müşterilerimizin ve tüm toplumun gözünde vazgeçilmez olabilmek için daha kaliteli hizmet hedefine odaklanıyoruz. Evler ve işletmeler, için yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmak adına gösterdiğimiz titiz çabayı sürdürecek ve “Limitsiz Mutluluk” sloganımızla daha mutlu insanlar hedefimizi tek tek her müşterimiz için gerçekleştireceğiz.

Hedeflerimiz

Tüm Türkiye’de santraller kurmayı ve kendi kurduğumuz ve yönettiğimiz altyapımız ile bireysel ve kurumsal internet hizmetlerini eşit, ekonomik, etkin ve kesintisiz bir şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini mümkün olan en iyi seviyeye getirmek temel hedeflerimizdendir.

Ruhsat Bilgilerimiz

Altyapı İşletmeciliği Hizmeti – Ulusal

İnternet Servis Sağlayıcılığı – Ulusal

Denetim Mercii: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Mersis No: 0631 0761 8350 0022

Kuruluş: 2013

Netspeed Genel Müdürlük

Netspeed İnternet A.Ş

Saraylar Mah. 464. Sokak No:1 Durmuş Ali Çoban İş Merkezi Kat:3 No:9 20010 Merkezefendi/Denizli

E-Posta Adreslerimiz

E-posta            : [email protected]

İş Başvuruları  : [email protected]

Netspeed Logo

Netspeed Logo

Netspeed Logo

Netspeed Logo

Netspeed Amblem

Netspeed Amblem