Logo
Logo

Netspeed Hakkında

Hakkımızda

Vizyon ve stratejimiz, kalite politikalarımız, şirketimiz hakkında içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Yurt çapında muhtelif noktalarda, yüksek hızda internet erişimi sağlamak amacıyla 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili Yönetmelikleri kapsamında yetkilendirilerek bireysel ve kurumsal abonelerine ses, data ve görüntü alanında iletişim çözümleri sunmak üzere; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun denetim ve gözetiminde faaliyet gösteren %100 Türk sermayeli bir “Telekomünikasyon” şirketidir. 2013 yılında kurulan Netspeed, ilk etapta kısıtlı sayıda ilde bireysel internet hizmetleri vermekteyken 2018 yılında Netspeed markası ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlamıştır. Yerleşik operatör ile Veri Akışı Erişimi anlaşması kapsamında ADSL, VDSL ve Fiber trafiklerini yerleşik operatör ile aynı santrallerde kurduğu kendi cihazları üzerine devralarak omurgasına aktarmaktadır. Türkiye genelinde kendisine ait Trafik Toplama Noktaları ile faaliyet göstermektedir

Bireysel ve Kurumsal müşterilerine netspeed markası altında Fiber internet ve ADSL hizmetleri sağlamaktadır. Netspeed taahhütsüz, limitsiz, kotasız internet ve eve kadar kurulum gibi avantajlı hizmet ve kampanyalarının yanı sıra mevcut müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen Dünyada ve Türkiye’de, müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede kaliteli hizmetler sunarak, ülkesine ve topluma faydalı, bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi fikirler üretebilen, iletişim, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelerinde öncü rol üstlenmek ve bu alanlarda insanlığın yararına çalışmalar yürütmektir.

Hedeflerimiz

Tüm Türkiye’de santraller kurmayı ve kendi kurduğumuz ve yönettiğimiz altyapımız ile bireysel ve kurumsal internet hizmetlerini eşit, ekonomik, etkin ve kesintisiz bir şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini mümkün olan en iyi seviyeye getirmek temel hedeflerimizdendir.

Ruhsat Bilgilerimiz

Altyapı İşletmeciliği Hizmeti – Ulusal

İnternet Servis Sağlayıcılığı – Ulusal

Denetim Mercii: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Mersis No: 0631 0761 8350 0022

Kuruluş: 2013

Genel Müdürlük

Netspeed İnternet A.Ş

Saraylar Mah. 464. Sokak No:1 Durmuş Ali Çoban İş Merkezi Kat:3 No:9 20010 Merkezefendi/Denizli

E-Posta Adreslerimiz

E-posta            : musterihizmetleri@netspeed.com.tr

Bayi Destek     :  bayidestek@netspeed.com.tr

İş Başvuruları  : ik@netspeed.com.tr

Yardım mı Lazım?