Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Adres değişikliği ve İnternet nakil işlemi

laptop fatura

Yeni Evinize mi Taşınıyorsunuz?

Netspeed internet hizmetinizi farklı bir adrese nakil etmek için ne yapmalısınız?


Online işlem merkezimizden destek kaydı oluşturun veya 0850 800 5 800'den müşteri hizmetlerimizi arayın. En az 2 hafta önceden taşınacağınızı bize bildirin, böylece yeni evinizde altyapıda bir sorun olmaması durumunda internetiniz de taşınmış olacaktır.

0850 800 5 800 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak veya online işlem merkezimizden destek talebi ile yeni adresinizi bildirdiğinizde, yeni adresinizin internet alt yapısı kontrol edilecektir.

Yeni adresinizin internet alt yapısı, sahip olduğunuz internet paketinizin özelliklerini destekliyorsa, nakil işleminiz müşteri hizmetlerimiz tarafından işleme alınacaktır.

Bölgede sağlanan hizmet, mevcut internet paketinizden farklı ise, altyapıya uygun bir paket ile nakil işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Nakil işlemlerinin doğru ve zamanında gerçekleştirilmesi için, talebinizi iletirken açık adresinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir.Nakil ücretli bir işlem midir?

Nakil işleminin 300 TL (Vergiler dahil) ücreti bulunmaktadır. Bu ücret, nakil işlemi tamamlandıktan sonra kesilen ilk faturaya yansıtılır.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Müşteri desteğimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Sunduğumuz hizmetler ile ilgili her türlü soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz.