Logo
Logo

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Yeni Evinize mi Taşınıyorsunuz?

Netspeed hizmetinizi farklı bir adrese nakil etmek için ne yapmalısınız?


Online işlem merkezimizden destek kaydı oluşturun veya 0850 800 5 800'den müşteri hizmetlerimizi arayın. Taşınacağınızı Bize en az 2 hafta önceden haber verin, böylece yeni eve taşındığınızda, altyapınızda bir sorun yoksa internetiniz de taşınmış olacak.

0850 800 5 800 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak veya online işlem merkezimizden destek talebi ile yeni adresinizi bildirmeniz durumunda, yeni adresinizin alt yapısı kontrol edilir.

Yeni adresinizin alt yapısı sahip olduğunuz paketinizin özelliklerini destekliyorsa nakil işleminiz müşteri hizmetlerimiz tarafından işleme alınır.

Bölgede sağlanan hizmet mevcut internet paketinizden farklı ise altyapıya uygun paketle nakil işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Nakil işlemlerinin doğru ve zamanında yapılabilmesi için talebinizi iletmeden önce açık adresinizi net olarak bilmeniz gerekmektedir.Nakil ücretli bir işlem midir?

Evet, nakil işleminin 30 TL ücreti bulunmaktadır. Bu ücret nakil işlemi tamamlandıktan sonra kesilen ilk faturaya yansıtılır.

Aradığınız Cevabı Bulamadınız mı?

Netspeed olarak size destek olmak için buradayız.
Sunduğumuz hizmetleri ile ilgili her türlü soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz.

Bize Mesaj Gönderin
Yardım mı Lazım?