DESTEK | 444 0 217
Online İşlemler ile 7/24 hızlı ve güvenli bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz. ONLİNE İŞLEMLER
 1. Anasayfa
 2. /
 3. FİBER Tarifeler

Netspeed Telefonsuz tarifeleri inceleyin Size en uygun FİBER paketi seçin

Öncelikli amacımız sizlere en iyi hizmeti fiyat/performans oranını en yüksek seviyede tutup kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmaktır. Netspeed internet olarak sizden "taahhüt istemiyoruz minimum fiyata maksimum hız taahhüt ediyoruz" Aldığınız hizmetin size uygun olmadığını düşünürseniz sorun yok! anında iptal edin.
FİBER PLUS Pricing table image

65 TLAylık

 • 50 Mbps'ye Kadar Hız
 • 4 Mbps'e Kadar Upload
 • 200 GB AKN
 • AKN Sonrası Hız Down 24 / Up 4 Mbps

Hemen Başvur

FİBER EXTRA Pricing table image

110 TLAylık

 • 50 Mbps'ye Kadar Hız
 • 4 Mbps'e Kadar Upload
 • SINIRSIZ
 • AKN Yok Tam Sınırsız FİBER İnternet

Hemen Başvur

Taahhütsüz FİBER tarifelerde geçerli standart özellikler
 • Taahhüt Yok / Sabit Telefon Yok
 • Sürpriz Ödeme ve Fatura Yok
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Aktivasyon Bedeli 75 TL
 • Upload kullanımı AKN’ye dahil edilmemektedir.
 • Upload hızı AKN sonrası değişmemektedir.
 • AKN Sonrası Upload Hızı Düşmeyecektir.
 • 1 Yıl Sabit Fiyat Garantisi
Tarifelerimiz hakkında merak ettikleriniz

Sabit telefona ihtiyacım var mı?

Accordion image
Tüm netspeed internet paketlerini sabit telefona ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz bunun için sizden ayrı bir ücret talep etmiyoruz telefonsuz interneti size en uygun fiyata sunuyoruz. Hizmet almakta olduğunuz aktif bir sabit hattınız bulunması durumunda aynı hat üzerinden internet hizmeti verilecektir.

Yeni bir modeme ihtiyacım olacak mı?

Accordion image
Fiber tarifelerimizde ayrıca modem almanıza gerek yoktur. Ekiplerimiz kurulum esnasında fiber uyumlu modemi herhangi bir ücret talep etmeden sizlere tutanak ile teslim etmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda iade etmeniz gerekmektedir.

Alabileceğim hızlar kim tarafından belirleniyor?

Accordion image
Santrale uzak telefon hatları daha yavaş hız desteklemektedir. Yani, telefon hattınızın santrale olan mesafesi ne kadar kısa olursa alabileceğiniz hız da o kadar iyi olur. Size her zaman tercih ettiğiniz tarifede tanımlı, Hattınız tarafından desteklenen en iyi hızı vereceğiz.

02.00-08.00 saatleri arası kullanım AKN'ye dahil mi?

Accordion image
02.00-08.00 saatleri arasında internet kullanımları Adil Kullanım Kotası'na dahil edilmeyecektir. AKN aşılsa bile bu saatler arasında interneti almakta olduğunuz tarifede size sunulan hızda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Adil Kullanım Politikası (AKN)

Accordion image
Adil Kullanım Politikası Uygulaması gereğince, dönem içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı seçilen tarife hızına göre sınırlandırılacak ve her dönem sonunda normal hızında kullanılmaya devam edecektir. Buna göre 8 Mbps’e kadar olan paketler 3 Mbit/sn, 16 Mbps’e kadar olan paketler 5 Mbit/sn, 24 Mbps’e kadar olan paketler 8 Mbit/sn, 50 Mbps’e kadar olan paketler 24 Mbit/sn, 100 Mbps’e kadar olan paketler 24 Mbit/sn olarak sınırlandırılacaktır. 02:00 – 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKN’ye dahil edilmemektedir. AKN’nin aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın, 02:00 – 08:00 saatleri arasında hız kısıtlamaları uygulanmamakta ve söz konusu saat aralığında müşteri tarifesine uygun hızda hizmet verilmektedir.

Aboneliğimi iptal ettirmek için ne yapmalıyım?

Accordion image
Netspeed Müşteri Hizmetlerini (444 0 217) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini bize göndererek yapabilirsiniz. Dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirileceksiniz. Fiber paketlerde aboneliğin sonlandırılması durumunda kampanya dahilinde ücreti alınmayan modemin iade edilmesi gerekmektedir.

Aktivasyon ücreti alıyormusunuz?

Accordion image
Fiber Tarifelerimizde 75 TL Aktivasyon bedeli ilk faturanıza yansıtılmaktadır.

Aktivasyon Bedeli Nedir?

Accordion image
Netspeed olarak bizden internet hizmeti almak isteyen abonelerimize sözleşme düzenlenmesi ve bağlantının kurulması sürecinde bazı teknik işlemler gerçekleştiriyoruz. Bizden hizmet almaya başlayan abonelerimiz çok kısa bir sürede aldığı hizmeti iptal etmek istediğinde mali olarak bazı kayıplar yaşamaktayız, Aktivasyon ücreti, bu işlemler için tarafınızdan talep ettiğimiz ücrettir. Aktivasyon bir süreliğine netspeed tarafından tamamen bedelsiz olarak sağlanmış ancak test sürecinde bu ücretsiz hizmetimiz suistimal edilmiş ve mali kayıplara sebep olmuştur. Sizlere kaliteli ve ekonomik olarak hizmet sunabilmek ve bu hizmetlerin devamlılığı açısından bu ücret alınmaktadır.