DESTEK | 0850 800 5 800
Online İşlemler ile 7/24 hızlı ve güvenli bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz. ONLİNE İŞLEMLER

Netspeed Telefonsuz tarifeleri inceleyin Size en uygun FİBER paketi seçin

Öncelikli amacımız sizlere en iyi hizmeti fiyat/performans oranını en yüksek seviyede tutup kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmaktır. Netspeed internet olarak sizden "taahhüt istemiyoruz minimum fiyata maksimum hız taahhüt ediyoruz" Aldığınız hizmetin size uygun olmadığını düşünürseniz sorun yok! anında iptal edin.
FİBER EKO Pricing table image

79 TLAylık

 • 24 Mbps'ye Kadar Hız
 • 3 Mbps'e Kadar Upload
 • SINIRSIZ

Hemen Başvur

FİBER STAR Pricing table image

89 TLAylık

 • 50 Mbps'ye Kadar Hız
 • 4 Mbps'e Kadar Upload
 • SINIRSIZ

Hemen Başvur

Taahhütsüz FİBER tarifelerde geçerli standart özellikler
 • Taahhüt Yok / Sabit Telefon Yok
 • Sürpriz Ödeme ve Fatura Yok
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Aktivasyon ve Kurulum Bedeli 120 TL
 • 1 Yıl Sabit Fiyat Garantisi
Tarifelerimiz hakkında merak ettikleriniz

Sabit telefona ihtiyacım var mı?

Accordion image
Tüm netspeed internet paketlerini sabit telefona ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz bunun için sizden ayrı bir ücret talep etmiyoruz telefonsuz interneti size en uygun fiyata sunuyoruz. Hizmet almakta olduğunuz aktif bir sabit hattınız bulunması durumunda aynı hat üzerinden internet hizmeti verilecektir.

Yeni bir modeme ihtiyacım olacak mı?

Accordion image
Fiber tarifelerimizde ayrıca modem almanıza gerek yoktur. Ekiplerimiz kurulum esnasında 300 TL değerindeki fiber uyumlu modemi herhangi bir ücret talep etmeden sizlere tutanak ile teslim etmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda netspeed'e iade etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz modem tarafımıza ulaştığında iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Modeminizi herhangi bir nedenle iade etmek istemezseniz bunu iptal dilekçenizde belirtmeniz gerekmektedir. Bu durumda Modem ücreti son faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Aboneliğimi iptal ettirmek için ne yapmalıyım?

Accordion image
Netspeed Müşteri Hizmetlerini (0850 800 5 800) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini bize göndererek yapabilirsiniz. Dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirileceksiniz. Fiber paketlerde aboneliğin sonlandırılması durumunda kampanya dahilinde ücreti alınmayan modemin iade edilmesi gerekmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda netspeed'e iade etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz modem tarafımıza ulaştığında iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Modeminizi herhangi bir nedenle iade etmek istemezseniz bunu iptal dilekçenizde belirtmeniz gerekmektedir. Bu durumda Modem ücreti son faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Aktivasyon ücreti alıyormusunuz?

Accordion image
Fiber Tarifelerimizde 120 TL Aktivasyon ve Kurulum bedeli ilk faturanıza yansıtılmaktadır.

Aktivasyon ve Kurulum Bedeli Nedir?

Accordion image
Netspeed olarak bizden internet hizmeti almak isteyen abonelerimize sözleşme düzenlenmesi ve bağlantının kurulması sürecinde bazı teknik işlemler gerçekleştiriyoruz. Bizden hizmet almaya başlayan abonelerimiz çok kısa bir sürede aldığı hizmeti iptal etmek istediğinde mali olarak bazı kayıplar yaşamaktayız, Aktivasyon ücreti, bu işlemler için tarafınızdan talep ettiğimiz ücrettir. Sizlere kaliteli ve ekonomik olarak hizmet sunabilmek ve bu hizmetlerin devamlılığı açısından bu ücret alınmaktadır.