Logo
Logo

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Diğer operatörlerden Netspeed'e nasıl geçilir?

Netspeed’e mevcut hizmetinizi kapattırmadan kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
kağıt uçak üzerinde oturan kız illustration

Fiber ev interneti

laptop fatura

Net Fast Fiber Kampanyası

Ayda  / 124 Tüm vergiler dahildir.
Tarife Hızı 35 Mbps Altyapınızın 35 Mbps'e kadar desteklediği maksimum hız
Upload 6 Mbps Altyapınızın 6 Mbps'e kadar desteklediği maksimum hız
Taahhüt Yok Dilediğiniz zaman iptal edin!
Kota Limitsiz
Altyapı Fiber Adresinizde desteklenen Fiber veya VDSL altyapı
Hemen Başvur
Net Fast Fiber Ev İnterneti Kampanyası adresinizin desteklediği altyapıya göre maksimum 100 Mbps indirme hızına sahiptir. İnterneti aynı anda birden çok kişi kullanan evler için idealdir. Aynı anda 4 – 5 cihaza kadar bağlanıyorsanız, online oyun oynuyor Netflix vb platformlardan sürekli video izliyorsanız veya sosyal medyada sınırsız paylaşımlar yapıyorsanız, Net Fast Fiber Kampanyası sizin ideal tarifeniz olabilir. Daha fazlasını yapan, daha çok izleyen ve daha çok eğlenen aileler için mükemmel.
Diğer operatörlerden geçiş yapan müşterilerimize özel ücretsiz kurulum
Bizden aldığınız hizmetin size uygun olmadığını düşünürseniz sorun yok! Dilediğiniz zaman iptal edin.
Size her zaman tarifenizde tanımlı ve hattınız tarafından desteklenen en iyi hızı veriyoruz.
Başka bir sağlayıcıdan hizmet alıyorsanız Netspeed'e geçiş yapmak çok kolay. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok! Bize başvuru yaptığınızda mevcut sağlayıcınız ile iletişime geçiyor ve hattınızı çok kısa bir kesinti sonrasında Netspeed'e taşıyoruz.

Kampanya Netspeed İnternet A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Kampanya avantajlarından yeni ve diğer operatörlerden geçiş (churn) yapacak olan müşteriler, altyapı uygunluğuna göre taahhütsüz yararlanabilirler.

Diğer operatörlerden Netspeed’e geçiş (Churn) yapan abonelerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Fiber Altyapıda Eve Kadar Kurulum, aktivasyon ücretsizdir. Fiber Modem sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için ücretsiz olarak tutanak ile teslim edilmektedir.

Fiber tarifelerimizde ekiplerimiz kurulum esnasında fiber uyumlu modemi sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için tutanak ile teslim etmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda Netspeed’e iade etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz modem tarafımıza ulaştığında iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Modeminizi herhangi bir nedenle iade etmek istemezseniz bunu iptal dilekçenizde belirtmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda güncel Modem ücreti son faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

Netspeed yasal sitelerden indirmeyi destekler.

Yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.

Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Netspeed böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Netspeed, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 444 0 217 Netspeed Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya netspeed.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hızlar, aksi belirtilmedikçe indirme hızlarına atıfta bulunur. Hız, kullanılan modemin optimum hız ve kapasitede olduğunu varsayar. Dış faktörler öngörülen hızı etkileyebilir. Ev ortamı, cihaz sınırlamaları, kullanıcı sayısı, günün saati ve WiFi ile kullanım performansı etkileyebilir.

Tarifede belirtilen hızı tam olarak alabilir miyim?

Türkiye’de bulunan altyapı her bölgede aynı kalitede ve seviyede hizmet sunmaya elverişli değildir. Bazı bölgelerde yüksek hızları almak mümkün olduğu gibi diğer bölgelerde altyapı sorunlarından kaynaklı olarak hattınız tam kapasite ile hizmet veremeyebilir. Bu tamamen santralden evinize kadar gelen bakır kablonun ne kadar iyi durumda olduğu ve santrale olan uzaklığınız ile ilgilidir. Diğer taraftan apartmanın ve evin içerisindeki tesisatın iyi durumda olmaması ve kablolarda ek olması gibi sorunlar daha düşük hızlarda internet kullanmanıza sebep olabilir. Hızınız tercih ettiğiniz tarifede tanımlı hattınız tarafından desteklenen en iyi değere sabitlenmektedir. VDSL tarifelerde hız sabitleme değerleri 24, 32, 35, 50, 75, 100 Mbps’e kadar şeklindedir. Bir örnek vermek gerekir ise hattınızın 60 Mbps desteklendiği durumlarda hattınızın sabitleneceği hız 50 olacaktır aksi halde 75 tanımlanması durumunda hattınızda stabilite sorunları yaşamaya başlayacaksınız yani hattınızda sık sık kopma ve dalgalanma gibi sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Sabit telefona ihtiyacım var mı?

Tüm Netspeed internet paketlerini sabit telefona ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz bunun için sizden ayrı bir ücret talep etmiyoruz telefonsuz interneti size en uygun fiyata sunuyoruz. Hizmet almakta olduğunuz aktif bir sabit hattınız bulunması durumunda aynı hat üzerinden internet hizmeti verilecektir.

Yeni bir modeme ihtiyacım olacak mı?

Halihazırda kullanmakta olduğunuz modem uyumlu ise ayrıca yeni bir modem almanıza gerek yoktur. Modeminiz yoksa bulunduğunuz bölgede alacağınız hizmete uyumlu ADSL/VDSL modem satın almanız gerekmektedir. Fiber tarifelerimizde ekiplerimiz kurulum esnasında fiber uyumlu modemi sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için tutanak ile teslim etmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda Netspeed’e iade etmeniz gerekmektedir.

Alabileceğim hızlar kim tarafından belirleniyor?

Santrale uzak telefon hatları daha yavaş hız desteklemektedir. Yani, telefon hattınızın santrale olan mesafesi ne kadar kısa olursa alabileceğiniz hız da o kadar iyi olur. Size her zaman tercih ettiğiniz tarifede tanımlı, Hattınız tarafından desteklenen en iyi hızı vereceğiz.

Aboneliğimi iptal ettirmek için ne yapmalıyım?

Netspeed Müşteri Hizmetlerini (0850 800 5 800) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini bize göndererek yapabilirsiniz. Dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Popüler kampanyalar
Net Fast
35 Mbps
İndirme Hızı (Download)
6 Mbps
Yükleme Hızı (Upload)
Taahhütsüz
Dilediğin Zaman İptal Et!
Limitsiz
Gerçek Sınırsız İnternet
7/24 Destek VDSL
Ayda Sadece 124
Net Fast Smart
35 Mbps
İndirme Hızı (Download)
Taahhütsüz
Dilediğin Zaman İptal Et!
6 Mbps
Yükleme Hızı (Upload)
Akıllı Kota
100 GB Smart Kota Her Ek 1 GB 1,00 TL 124 TL'ye ulaşınca sınırsız
7/24 Destek VDSL
Ayda Sadece 93
Ultimate Fiber
100 Mbps
İndirme Hızı (Download)
8 Mbps
Yükleme Hızı (Upload)
Taahhütsüz
Dilediğin Zaman İptal Et!
Modem Kira Bedeli Yok!
Ücretsiz Aktivasyon ve Kurulum
Ücretsiz Modem + Kurulum FİBER
Ayda Sadece 134
Ultimate Fiber 200
200 Mbps
İndirme Hızı (Download)
10 Mbps
Yükleme Hızı (Upload)
Taahhütsüz
Dilediğin Zaman İptal Et!
Modem Kira Bedeli Yok!
Ücretsiz Aktivasyon ve Kurulum
Ücretsiz Modem + Kurulum FİBER
Ayda Sadece 196